Kontrola i czyszczenie z wykorzystaniem tego samego narzędzia

Czyszczenie przewodów wentylacyjnych z wykorzystaniem sprężonego powietrza zawsze traktowano jako metodę mniej efektywną, w porównaniu do wirujących szczotek. Nowy zestaw Airnozzle z wbudowaną kamerą pozwala już jednak nie tylko na poruszanie się po przewodach wentylacyjnych, ale także na wykrycie wszystkich zabrudzeń w przewodach, w tym w narożnikach przewodów wentylacyjnych.

Wyjątkowo lekki zestaw Airnozzle jest w stanie przedostać się przez pionowe przewody wentylacyjne oraz pozwala na skuteczną kontrolę procesu czyszczenia, dokładnie w miejscach, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, w tym na bokach i górnej części przewodu.

Airnozzle jest w stanie przedostać się i poruszać w niewielkich przewodach wentylacyjnych, nawet do 30 mm w przekroju, pokonuje bez większych problemów ciasne łączenia, nawet przy zmianie kierunku o 90°. Zestaw Airnozzle może być podłączony do standardowej sprężarki lub źródła azotu pod ciśnieniem, który zapewnia przepływność do 700 l/min. lub ciśnienie ok. 10 barów.

Czarno-biały obraz z kamery jest widoczny na monitorze z wbudowanym video. Zestaw może być podłączony do panelu sterowania zestawu kontrolnego firmy Danduct Clean.
Aby zapewnić dobrą jakość obrazu wykorzystuje się elementy promieniujące w podczerwieni, co pozwala na uzyskanie ostrego obrazu wnętrza nawet głęboko w przewodzie wentylacyjnym.

Zestaw Airnozzle może być także montowany na wałku zestawu czyszczącego firmy Danduct Clean, aby zapewnić przekazywanie obrazu procesu czyszczenia z wykorzystaniem szczotek, co pozwala na efektywne wykorzystanie możliwości jakie daje zarówno sprężone powietrze, jak i szczotki.

DANE TECHNICZNE

Masa Airnozzle:  57 g
Kamera: czarno-biała
20 metrów specjalnego węża powietrznego
Panel sterowania (lub możliwość wykorzystania panelu sterowania zestawu kontrolnego

[su_document url=”http://hersz.com/hersz.com/wp-content/uploads/2017/03/Airnozzle.pdf” height=”1000″]