Nowa, innowacyjna technologia – lepsze i szybsze czyszczenie !

Zestaw do czyszczenia przewodów wentylacyjnych DC4 firmy Danduct Clean wykorzystuje ostatnie osiągnięcia w konstrukcji wałków czynnych. W tym wypadku, w zestawie Danduct Clean zastąpiono tradycyjny wałek giętki, nowym lekkim wałkiem z solidnej elastycznej stali, o nowoczesnej konstrukcji, w postaci stalowej spirali. Pozwala to na poruszanie się szczotek dokładnie środkiem przewodu wentylacyjnego na odległościach nawet do 30 metrów. Możliwe i efektywne jest także czyszczenie pionowych przewodów wentylacyjnych – nawet zmiany kierunku przewodu wentylacyjnego o 90° nie są tu żadną przeszkodą.

Inną ważną cechą tego zestawu jest regulowany, automatyczny ruch obrotowy urządzenia z lewej strony na prawą, co sprawia że równie łatwo i skutecznie czyści się przewody wentylacyjne o przekroju prostokątnym, jak i okrągłym. Trzeba tylko wsunąć wałek do wlotu przewodu wentylacyjnego, a Danduct Clean DC4 zrobi resztę. Kolejną cechą świadczącą o możliwościach i różnorodności zastosowań tego zestawu jest możliwość regulacji prędkości obrotowej. Pozwala to na efektywne czyszczenie przewodów wentylacyjnych o przekrojach od 100 mm do 600 mm, o przekrojach okrągłych i prostokątnych.

Wirujące szczotki zapewniają wysoką skuteczność czyszczenia. Zestaw Danduct Clean DC4 jest wyposażony w specjalnie zaprojektowane szczotki polipropylenowe, o włosiu o średnicy 0,6/0,9 mm. Zestaw Danduct Clean DC4 jest bardzo łatwy w obsłudze. Trzeba tylko podłączyć go do źródła zasilania o napięciu 230 V.

Wysoka jakość produktu, oryginalność i innowacyjność konstrukcji zestawu Danduct Clean DC4 to droga do bardzo skutecznej i efektywnej pracy. Dane techniczne zestawu zostały podane na następnej stronie.

Napędzany wiertarką elektryczną zestaw czyszczący Danduct Clean (Power Drill – PD)

Przenośny zestaw do czyszczenia przewodów wentylacyjnych z wałkiem spiralnym z solidnej elastycznej stali. Taka konstrukcja zestawu pozwala na jego łatwe wykorzystywanie w bardzo wielu miejscach.

Wysokie obroty wiertarki elektrycznej i miękkie szczotki pozwalają na dokładne i łatwe czyszczenie przewodów od 63 mm do 150 mm. Pozwala to także na oszczędności w zakresie transportu i przygotowania zestawu do pracy.

Balony zaporowe Danduct Clean

Balony zaporowe są wykonane z mocnej gumy z powłoką nylonową. Ich zastosowanie pozwala na efektywne oddzielenie części systemu wentylacyjnego, która jest przeznaczona do czyszczenia i konserwacji. Powłoka nylonowa zapewnia ochronę przed częściami śrub, ostrymi krawędziami i nitami kołpakowymi z otworem, zamykanym trzpieniem. Balony są dostępne w rozmiarach od 100 mm do 2000 mm.

DANE TECHNICZNE ZESTAWU DO CZYSZCZENIA PRZEWODÓW WENTYLACYJNYCH DC4

Jednostka napędowa: Przemysłowy silnik o mocy 0,5 KM, z przedłużonym do 3 lat okresem gwarancji
Możliwość regulacji prędkości obrotowej, od 630-1400 obr./min.
Możliwość automatycznej zmiany kierunku obrotów, ustawienia zmian na czas 0-30 sekund (także możliwość manualnej zmiany kierunku obrotów).
Jednostka jest umieszczona w mocnym futerale transportowym wykonanym z aluminium.
Możliwość stosowania włącznika nożnego.
 Wałki: Wałek spiralny z solidnej elastycznej stali, średnicy 4,0 mm
Bardzo trwała powłoka teflonowa.
Długości: 5, 10, 15, 20, 25 i 30 metrów.
 Szczotki: Polipropylenowe 0,6/0,9 mm
Rozmiary: od 100 mm do 600 mm
Możliwość wykorzystania szczotek większych przy czyszczeniu mniejszych rozmiarowo przewodów wentylacyjnych, np. szczotka 160 mm dla przewodu wentylacyjnego 125 mm.
 Rozmiary: Długość 570 mm
Szerokość 390 mm
Wysokość 280 mm
Masa 23 kg

 

DANE TECHNICZNE WIERTARKI ELEKTRYCZNEJ

Jednostka napędowa: 1000 W
Możliwość regulacji prędkości obrotowej od 0 do 2000 obr./min.
Wałki: Wałek spiralny z solidnej elastycznej stali , średnicy 2,8 mm
Bardzo trwała powłoka teflonowa.
Długości: 2,5 / 5 / 7,5 metrów.
Szczotki: Polipropylenowe 0,6 mm
Rozmiary: od 63 mm do 150 mm
Rozmiary: Masa 3,5 kg

[su_document url=”http://hersz.com/hersz.com/wp-content/uploads/2017/03/Zestaw-do-czyszczenia-przewodów-wentylacyjnych-typu-DC4-i-zestaw-szczotek.doc” height=”800″]