Jako partner serwisowy firmy BELIMO oferujemy Państwu kompleksową obsługę serwisową gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Oferujemy kompleksową obsługę serwisową instalacji w obiektach na terenie całej Polski. Posiadamy specjalistów z praktyką zawodową oraz dysponujemy sprzętem i oprzyrządowaniem wysokiej klasy. Gwarantujemy niezawodność zainstalowanych przez nas instalacji, w całkowicie nowych jak również w modernizowanych obiektach. Nasze doświadczenie zapewnia wysoki poziom świadczonych usług.
Belimo, Bezpieczeństwo i komfort

BELIMO jest światowym liderem w produkcji siłowników i zaworów przeznaczonych do instalacji HVAC oferuje kompletny zakres produktów z jednego Źródła, doskonały stosunek ceny do  jakości.

Asortyment
Pełny asortyment siłowników elektrycznych i zaworów z siłownikami umożliwia różnorodne zastosowania w technice wentylacyjnej, klimatyzacji i ogrzewnictwie.

Siłowniki elektryczne z zakresem sterowania zamknij / otwórz,3 pkt, analogowym, wykonanych dla różnych zakresów napięć AC230V,110V AC/DC24V.

Wersje MF i MP mogą być parametryzowane a MP dodatkowo pracować w sieci.

Specjalne siłowniki do przeciwpożarowych klap odcinających i wentylacji pożarowej zapewniają bezpieczęstwo a regulatory VAV komfort pracy w pomieszczeniu.

Zawory kulowe BELIMO dzięki charakterystyce stałoprocentowej i szczelności na pęcherzyki powietrza zapewniają optymalą pracę wymienników chłodu/ciepła oraz eliminują koszty ekspoatacyjne związane z przeciekami czynnika na zaworze.

Jakość Belimo

Wszystkie elementy składowe są przygotowane przez dostawców dobranych wg surowych kryteriów jakościowych. Montaż oraz sprawdzenie działania są dokonywane ze szwajcarską dokładnością przez świetnie przeszkolony i pewny personel. Każdy siłownik jest testowany w fabryce według surowych przepisów. Jakość, terminowość i ceny tworzą priorytety dla uwieńczonej sukcesami współpracy z naszymi klientami. Belimo jest posiadaczem zestawu certyfikatów jakościowych wg ISO 9001 i niezbędnych dopuszczeniowych w Polsce dokumentów